Zwarta ekipa gotowa do kosmicznych działań

Jesteśmy kreatywnie zwariowaną ekipą, która zawsze jest gotowa do działania. Przylecieliśmy na Ziemię z planety Branding aby wspomóc rozwój Twojej firmy. Mamy kosmiczne pomysły, które pozwolą wpłynąć na ulepszenie wizerunku każdej marki. Jesteśmy zawsze otwarci na Twoje wskazówki i sugestie. Dzięki temu szybciej uczymy się Waszego języka i przyśpieszamy naszą pracę.

Poznaj naszą załogę:

Mr.Kropka

Do jego zadań należy poprawne określanie pomysłu i komunikacja z Klientem.

“Klient musi być zadowolony i kropka.”

Slim Hero

Superbohater" dbający o stworzenie briefu. Odpowiedzialny za porządek i chroni przed opóźnieniami.

"Prawdziwy bohater jest zawsze kreatywny na czas”

sposTRZYgawczy

Specjalista od tworzenia i projektowania. Dba o profesjonalizm projektów naszych klientów.

“Kreuje projekt ze wszystkich stron”

Big AJ

Ma oko do wdrażania niekonwencjonalnych szkiców, rysunków i projektów.

“Mam jedno oko i mnóstwo pomysłów”

Dział kreatywny firmy ...

Jesteśmy kreatywnym działem firmy Compsolutions. Poprzez stworzenie nowego brandu chcemy budować nową tożsamość marki, która będzie kojarzyła się z promowaniem budowania wizerunku firm naszych Klientów. Dbamy aby każdy projekt był kreowany z entuzjazmem i ambicją do stworzenia czegoś zaskakującego, ładnego i funkcjonalnego.

Jak powstało monsterowe logo

Chcieliśmy stworzyć logo bardzo minimalistyczne, które będzie można łatwo zapamiętać. Na początku wybraliśmy nazwę, a następnie zrobiliśmy burzę mózgów dotyczącą znaku graficznego. Pierwszym pomysłem było aby naszym znakiem graficznym był logotyp. Skupiliśmy się więc na wyszukaniu prostej, a zarazem eleganckiej czcionki. Do stworzenia sygnetu wykorzystaliśmy dwie pierwsze litery nazwy firmy "C" i "M", które połączone razem stworzą znak. Chcieliśmy je zaprezentować w jakiś kosmiczny sposób aby nawiązywały do Monsterów i klimatów pozaziemskich. Dlatego na początku stworzyliśmy prosty monogram, oparty na czterech trójkątach, które razem dawały interesujące nas litery. Jednak chcieliśmy jeszcze mocniej uprościć nasze logo. Dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać zasadę odwrócenia koloru, dzięki czemu powstały dwa duże trójkąty (równoramienny i równoboczny). Do powstałego znaku dołączyliśmy logotyp, który umiejscowiliśmy nad znakiem graficznym.

Mamy nadzieję, że udało nam się uzyskać wyznaczony efekt i całe logo jest proste, ponadczasowe, oryginalne i łatwe do zapamiętania :)

Stacja kosmiczna Monsterów

Serdecznie zapraszamy do bazy Monsterów przy ulicy Wysockiego 9 w Lublinie (miasteczko UMCS) w godzinach 9:04 - 17:04. Jeżeli nie pasują Ci godziny odwiedzin, zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin. Jesteśmy elastycznymi Monsterami :)

PS Więcej zdjęć biura na naszym profilu Facebook.